Zajęcia pozalekcyjne

    

Zajęcia pozalekcyjne 2016_2017

          Realizacja godzin pozalekcyjnych w

roku szkolnego 2016/2017

L.p Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot Ilość etatu Ilość godz. do realizacji w semestrze Ilość godz. do realizacji w tygodniu.

   Rodzaj zajęć pozalekcyjnych.

          

               Uwagi

1. Arabas Danuta matematyka 13,5/18 28,5 h 1,5h/tyg

Przygotowanie do egz.3a-środa 8.00-8.45(co drugi tydz.)

Przygotowanie do egz.3c-piątek 13.35-14.20(co drugi tydz.)

Zaj. Wyrównawcze kl.2b-piątek 8.00-8.45

 
2. Bąk Anna chemia

10/18

5/26

21h

7h 28h

1,5h/tyg

Zaj. Wyrównawcze z chemii-wtorek14.25-15.10

Czwartek 8.00-8.45(co drugi tydz.)

 
3. Brzozowski Remigiusz informatyka 19/18 38h 2h/tyg

Zaj. Informatyczne

– środa 15.10-15.55

- piątek 15.10-15.55

 
4. Ćwiklińska Ewa geografia 15/18 32h 1,7h/tyg

Koło geograficzne – poniedz.-14.25-15.10

Koło turystyczne – sobota 15.15-16.00

Zaj. wyrównawcze –poniedz.15.15-16.00(co drugi tydz.)

 
5. Kokott Wioletta j.polski 17/18 35,9h 1,9h/tyg

Zaj. Wyrównawcze z j. polskiego1b-poniedz.13.35-14.20

Zaj. Wyrównawcze z j. polskiego 2b-czwartek14.25-15.10

 
6. Ks. Bukalski Stanisław religia

14/18

8/26

29,5h

11,7h

1,6h/tyg

0,6h/tyg

Przygotowanie do sakr. Bierzmowania-aspekt wychowawczy kl.3

-piątek15.15-16.00,16.05-16.50

 
7. Leszczyńska Katarzyna j. angielski 19/18 38h 2h/tyg

Zaj. wyrównawcze/przygotowanie do egzaminu

-poniedz.14.20-15.10

-wtorek14.20-15.10

 
8. Łapiezo Monika matematyka, fizyka 18h/18 38h 2h/tyg

Zaj. Wyrównawcze z mat.

-środa 8.00-8.45 2a,

-środa 13.35-14.20 1ai1b co drugi tydz.

Przygotowanie do egzaminu-środa 13.35-14.20 3b co drugi tydz.

 
9. Nowak Jolanta biologia

14,5h/18

4h/26

30,6h

5,8h 36,4h

1,9h/tyg

Koło biologiczne

-poniedz.15.20-16.00

lub

-wtorek13.25-14.20

Koło ekologiczne – czwartek     15.20-16.00

 
10. Olejnik Magdalena plastyka 4h/18 8h

0,4h/tyg

18min/tyg

Koło plastyczne

czwartek - 1335 do 1420

 
11. Pura Katarzyna j. niemiecki 16h/18 34h 1,8h/tyg

Zaj. Wyrównawcze z j. niem.

- poniedz. 15.15 -16.00

koło zainteresowań z j. niem.

-środa 15.15-16.00

 
12. Romianowska Anna biblioteka 30h/30 38h 2h/tyg

Koło biblioteczne2a i 3a

-czwartek 14.25-15.10

Zaj. Dyslektyczne2b

-piątek8.00-8.45

 
13. Siewiera Marcin muzyka 3h/18 6h

0,3h/tyg

13,5min/tyg

Zaj. Wokalne

-14.25-15.10 co drugi tydz.

 
14. Skorupska – Halkiewicz Ilona

Wych. fiz

18h/18 38h 2h/tyg

Gry rekreacyjne wtorek 14.30-15.10

Fitness, tenis stołowy piątek 13.25-14.20

 
15. Staniec Justyna j. angielski 9h/18 19h 1h/tyg

Zajęcia pozalekcyjne z j. angielskiego

Dla kl.2 i kl.1 piątek 13.35-14.20  

14.25-15.10 co drugi tydz.

 
16. Skowera Krzysztof Historia, wos 18h/18 38h 2h/tyg

Przygotowanie do egzaminu

- wtorek 13.35-14.20

-środa 13.35-14.20

 
17. Rydel Izabela j. polski, historia

11h/18

11h/26

23h

16h 39h

2h/tyg

Koło polonistyczne 3b

- poniedziałek 15.15-16.00

Koło dziennikarskie

-piątek 15.15-16.00

 
18.

Smędzik Ewelina

j.polski

11h/18

4h/26

23h

5,8h 29h

1,5h/tyg

Zaj. Wyrównawcze/koło zainteresowań

Co drugi tydz.

-środa 14.25-15.10 2a chł.

           15.15-16.00 2a dz.

Zaj. Wyrównawcze 3c co drugi tydz.

-piątek 13.35-14.20

 
19.

Trzaskacz

Agnieszka

pedagog 25h/25 38h 2h/tyg

Zajęcia – jak uczyć się skutecznie?

-wtorek 8.00-8.45

-Środa 13.25-14.20

 
20. Zasada Paweł Wych.fiz 19h/18 38h 2h/tyg

Tenis stołowy

- wtorek14.30-16.00

 

Film o szkole

wejscie