Osiągnięcia 2008-2009

    

Osiągnięcia 2008-2009

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2008/2009

 

Konkursy Ogólnopolskie:

 

- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”- wyróżnienie- Agnieszka Mikuta

 

- Konkurs Ekologiczny „EKOplaneta”- I miejsce- Paulina Cicha; wyróżnienie- Mateusz Stanek

 

- Konkurs Ortograficzny „Liga Ortograficzna”- VII miejsce w regionie- Paulina Cicha

 

- Konkurs Matematyczny „Panda”- XII miejsce- Mateusz Stanek

 

- Konkurs Języka Angielskiego „ Olimpus”- 3 miejsce ( Agnieszka Mikuta), 11 miejsce (Izabela Burda), !3 miejsce ( Piotr Stomma, Paulina  

  Gałek), 15 miejsce ( Michał Ciastowski)

 

- Konkurs Języka Polskiego „Olimpus”: 11 miejsce -Joanna Łongiewka

 

- Konkurs Matematyczny „Olimpus”: 5 miejsce- Agnieszka Mikuta, 11 miejsce – Tomasz Rakowski, 13 miejsce- Mateusz Stanek

 

- Konkurs Chemiczny „Olimpus”: 11 miejsce- Hubert Prochaska

 

- Konkurs Fizyczny „Olimpus”: 25 miejsce – Agnieszka Mikuta

 

Konkursy Wojewódzkie:

 

- Konkurs Poezji „Antologia Poezji Dziecięcej” – laureatki: Karolina Basiak, Agnieszka Placzyńska

 

- Konkurs Przedmiotowy z Matematyki- finalistka- Agnieszka Mikuta

 

- Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży- Marta Maciejewska- I miejsce w powiecie, IX miejsce w województwie

 

- Konkurs Ekologiczny „EKOplaneta”- II miejsce- Natalia Mielczarek

 

Konkursy Powiatowe:

 

- Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej- I miejsce- Paulina Cicha

 

- Konkurs „Na olimpijskim szlaku”- I miejsce- Agnieszka Mikuta

 

- IV Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Ekologia na poważnie i wesoło”- I miejsce: Mateusz Stanek, Agnieszka Mikuta, Karolina Słabosz

 

- Konkurs „Współczesna proza młodzieżowa”- II miejsce- Paulina Gałek

 

- Konkurs Ekologiczny „Alternatywne źródła energii”- II miejsce: K. Słabosz, A. Mikuta, N. Mielczarek

 

- X Konkurs na gazetę z dodatkiem ekologicznym : II miejsce- zespól redakcyjny gazetki „EKO”

 

- Konkurs Fotograficzny „Wakacje 2008”- II miejsce: Justyna Kurowska; wyróżnienie- Ariana Szczęsna

  Konkurs „U źródeł Biblii i mitologii”- II miejsce – Agnieszka Mikuta

 

- Konkurs Wiedzy o Częstochowie: III miejsce- Agnieszka Mikuta

 

- Konkurs Poetycko- Plastyczny „Regionalne inspiracje”- III miejsce- Robert Żyłan; wyróżnienie- Emilia Lemańska

 

- Konkurs „I ty możesz zostać bajkopisarzem”: Paulina Cicha- I miejsce; Aleksandra Siedmilat- II miejsce

 

- XI Częstochowski Przegląd Gazet Szkolnych: II miejsce dla zespołu redakcyjnego gazetki „Fredruś” i wyróżnienia dla gazetek „Experess Yourself” i  

  „EKO”

 

- Norwidowski Konkurs Krasomówczy w Języku Angielskim – wyróżnienie- Paulina Cicha

 

- Konkurs Ortograficzny- wyróżnienie- Paulina Cicha

 

- Konkurs Poprawnej Polszczyzny „O gęsie pióro Mikołaja Raja”- wyróżnienie- Ada Całus

Film o szkole

wejscie