Osiągnięcia 2012-2013

    

Osiągnięcia 2012-2013

Osiągnięcia uczniów w roku szk. 2012-2013

 

- Marta Halkiewicz (3a)- laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

- Bartosz Janus (2b)- laureat Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

- Marta Dondela (3b), Anna Konik (3b), Patrycja Loch (2a)- laureatki Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Antologia Poezji Dziecięcej”

- Marta Halkiewicz (3a)- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego „Olimpus”

- finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych: język polski- Aleksandra Kluźniak (2c), Agata Michałowska ( 2a); biologia- Monika Kułach (3b), Marta Halkiewicz (3a)

- I miejsce i tytuł „Mistrza Ortografii” w I Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Wielkie Dyktando w Reju”- Bartosz Janus (2b)

- I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Opowieść o wspaniałych ideałach braterstwa i służby”- Aneta jaworska (2c)

- I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Z głową na karabinie”- Maciej Bieńkuński (3a)

- I miejsce w I Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Pomysł na odpady”- Marta Halkiewicz (3a) i Monika Kułach (3b)

- I miejsce w XI Powiatowym Konkursie „Sprawdź swój angielski”- Marta Halkiewicz (3a)

- I miejsce w konkursie „Grammar Master”- Marta Halkiewicz (3a)

- I miejsce w konkursie „Poliglota”- Marta Halkiewicz

- I miejsce w konkursie „Jurajska Liga Rowerowa”- Bartosz Świerblewski (2c)

- II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Książce i Literaturze „Czytam, więc jestem”- Klaudia Łągiewka (3b)

- II miejsce drużynowo w Turnieju Korfballa o Puchar Gminy Komańcza: Klaudia Borkowska, Magdalena Nowak, Klaudia Łągiewka, Anna Konik, Jakub Łyko, Maciej Bieńkuński, Iwetta Wójcik, Marta Halkiewicz, Michał Stefaniak, Mikołaj Klekot

- III miejsce w V Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Wakacje 2012”- Natalia Ociepa (3a)

- III miejsce w Powiatowym Konkursie Kaligraficznym (w kategorii gimnazjów)-Marta Dondela (3b)

- III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Książce i Bibliotece- Krystian Mały (3a), Michał Grzywacz ( 2b)

- III miejsce w XI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Regionie „Z uśmiechem i plecakiem po Jurze”- drużynowo: Bartosz Stępień (3b), Izabela Dziedzic (3b), Katarzyna Żyłan (3b)

- III miejsce w Powiatowym Konkursie Teorii Literatury- Marta Halkiewicz (3a)

- III miejsce w zawodach sportowych w skoku w dal „Czwartki Lekkoatletyczne”- Klaudia Borkowska (3a) oraz w biegach (300 m)- Eryk Klajnowski (3a)

WYRÓŻNIENIA:

- w VI Wojewódzkim Festiwalu Twórczości Maryjnej „Sancta Maria”- Nicol Ociepa (1a), Dominika Berdys (1b), Marta Wróbel (1b), Aleksandra Rzeszut (3b), Klaudia Szczypior (3b)

- w VI Powiatowym Konkursie Ortograficznym – Bartosz Janus (2b)

- w Konkursie Wiedzy o HIV i AIDS- Jakub Łyko (3a)

- w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Biblii i Mitologii „U źródeł kultury europejskiej”- Weronika Łowicka (3a)

- w Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny- Aleksandra Rzeszut (3b)

- w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Skrzydlate słowa”- na pracę zainspirowaną poezją Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej- Karolina Baldowska (1b), Dominika Ziental (3b)

- w Powiatowym Konkursie Literackim „Erudyta roku 2012/2013”- Marta Wróbel (1b)

- w konkursie organizowanym przez British School- Radosław Kasztelan (3b)

- w Powiatowym Konkursie Literackim „Opowieść o wspaniałych ideałach braterstwa i służby”- Kamila Matysiak (2c)

- w Częstochowskim Przeglądzie Gazet Szkolnych dla gazetek „Fredruś” i „Eko”

- w Regionalnym Konkursie na gazetę szkolną z dodatkiem ekologicznym dla naszej gazetki „EKO”

- w V Powiatowym Konkursie Tańca Nowoczesnego- Klaudia Janiszewska, Karolina Jędrecka, Filip Bator, Alicja Królikowska, Daria Szczepańska, Mateusz Stolarski ( uczniowie kl. 2 a)

Film o szkole

wejscie